Zaufali nam

Udostępnij ofertę:

Esthetic Skin

Z rabatem.pl w Nowym Sączu współpracujemy od 2013 roku, czyli od samego początku działalności portalu. Spodobało mi się innowacyjne spojrzenie na reklamę, połączenie reklamy w prasie za pomocą Kuponów rabatowych wraz z kampanią na stronie www, co skutkowało, że klienci powoływali się na Kody Rabatowe,  uprawniające ich do zniżek była strzałem w dziesiątkę. dzięki Rabatem.pl pozyskiwaliśmy nowych klientów, którzy przekraczali próg naszego gabinetu, korzystając z przeróżnych usług. Korzystali zarówno z kodów rabatowych na depilację, jak i kuponów na wybielanie zębów, mikrodermabrazję, manicure, pedicure czy wiele innych kampanii, mogę spokojnie powiedzieć że jest to najbardziej efektywna forma reklamy w Nowym Sączu!

Adam Guzik właściciel EstheticSkin

STW Sp. z.o.o.

Współpracę rozpoczęliśmy w 2016 roku, zamieszczając kupon rabatowy na przegląd klimatyzacji z Rabatem 40 %. Przyznam szczerze, że dzięki współpracy z rabatem.pl zwiększyliśmy ruch w tej usłudze o kilkaset procent, a co najważniejsze zyskaliśmy nowych klientów. Co ważne nowi klienci, nie tylko skorzystali z usługi zamieszczonej na portalu,  czy w gazetce, ale do dzisiaj korzystają z naszych innych usług.

Sławomir Wójsik

kierownik STW Sp. z.o.o.

Marti Pizza

Jedna z najbardziej efektywnych form reklamy! Współpracujemy stale od 2014 roku, bardzo często mamy zamówienia od klientów za pośrednictwem Rabatem - zarówno od stałych klientów jak i nowych. 

 

Polecam Piotr Krynicki

Marti Pizza Nowy Sącz

 
Studio Kosmetyczne Cjana

Zdecydowanie polecam, współpracę nawiązaliśmy w 2013 roku, świetna forma reklamy na lokalny rynek. Kampania w prasie w internecie, internecie oraz w mediach społecznościowych, wielokrotnie przekładała się na efektywność w postaci nowych klientów. Myślę że gdybyśmy zbierali wszystkie Kody i Kupony Rabatowe od 2013 roku liczba wyniosła by kilkaset Kuponów rabatowych. Nie wierzyłam, że będzie aż takie zainteresowanie! Świetna forma reklamy, w konkurencyjnej cenie.

 

Dorota Zaranek

Studio Kosmetyczne Cjana