Zaufali nam

Udostępnij ofertę:

partnerzy Rabatem.pl program kodów rabatowych

Zaufali nam - czyli partnerzy programu kodów rabatowych Rabatem.pl

Czy wiesz, że do naszego programu kodów rabatowych należą nie tylko największe, doskonale wszystkim znane sieciowe marki, ale także lokalni przedsiębiorcy? Tak jest! Oni również zauważyli, jak wiele korzyści mogą odnieść dzięki nowoczesnemu wsparciu swojej sprzedaży. Zachęcamy absolutnie KAŻDEGO, kto prowadzi firmę sprzedającą produkty, uczestniczy start-upy, świadczy najróżniejsze usługi, lub produkuje własny towar - wszyscy znajdą swoje miejsce wśród partnerów Rabatem.pl! Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz na lokalnym rynku, czy prowadzisz dobrze znaną markę, możesz zaprezentować swoją ofertę nowemu gronu potencjalnych klientów.

Rekomendacje naszych partnerów to najlepszy dowód

Za chwilę przejdziemy do konkretnych, nieanonimowych i szczerych opinii partnerów Rabatem.pl. Dzięki nim zyskasz pewność, że dołączenie do programu kodów rabatowych się po prostu opłaca. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona firm, z którymi współpracujemy, wystarczy, że dopilnujesz kilka, bardzo prostych rzeczy:

  • Po pierwsze potrzebujemy od Ciebie uczciwego, autentycznego rabatu, przy czym nie musisz od razu przeceniać swoich produktów o połowę! Wystarczy obniżka nawet o -5%, wszystko zależy od Twoich upodobań oraz potrzeb. W końcu to Ty sam wiesz najlepiej, jak zachęcić potencjalnych nabywców do zapoznania się z Twoją ofertą.
  • Upewnij się, że Twój rabat będzie możliwy do zrealizowania. Dokładnie przeanalizuj produkty i oferty, które chcesz wypromować.
  • Zadbaj o to, by dostarczyć nam materiały (opisy oferty, grafiki itd.), które są Twoją własnością, tak, abyśmy mogli skutecznie i w pełni legalnie promować Twój produkt
  • To właściwie wszystko, teraz możesz dołączyć do programu kodów rabatowych!

No dobrze, teraz kiedy wyjaśniliśmy sobie, jak proste i szybkie jest dołączenie do grupy partnerów Rabatem.pl, możemy przejść do obiecanych wcześniej opinii. Oczywiście są to tylko nieliczne, wybrane przykłady. Pokazanie ich wszystkich byłoby bardzo trudne! Niemniej zadaniem poniższych wypowiedzi jest przedstawienie Ci jak może wyglądać nasza przyszła współpraca. Sprawdźmy to!

 

Termy Chochołowskie

Bardzo pozytywny efekt kampanii, jesteśmy zdecydowanie zadowoleni ze współpracy i efektów!

Bartlomiej Gil
Link do oferty Kupon Rabatowy Termy Chochołowskie

 

KFC Galeria Trzy Korony

Niekonwencjonalny pomysł na lokalnym rynku. Dla nas dodatkowy kanał dystrybucji Kuponów Rabatowych i udana kampania z dużym odzewem.

Marcelina Fedko
Link do oferty Kod Rabatowy KFC

 

STW Sp. z.o.o.

Współpracę rozpoczęliśmy w 2016 roku, zamieszczając kupon rabatowy na przegląd klimatyzacji z Rabatem 40 %. Przyznam szczerze, że dzięki współpracy z rabatem.pl znacząco zwiększyliśmy ruch w tej usłudze, a co najważniejsze zyskaliśmy nowych klientów. Ważne, że nowi klienci, nie tylko skorzystali z usługi zamieszczonej na portalu, czy w gazetce, ale do dzisiaj korzystają z naszych innych usług.

Sławomir Wójsik
Link do oferty Rabat na przegląd klimatyzacji

 

Esthetic Skin

Z rabatem.pl w Nowym Sączu współpracujemy od 2013 roku, czyli od samego początku działalności portalu. Spodobało nam się innowacyjne spojrzenie na reklamę, czyli połączenie reklamy w prasie za pomocą Kuponów Rabatowych wraz z kampanią na stronie www. Przez lata współpracy bardzo dużo klientów powoływało się na Kody Rabatowe. Kupony uprawniające ich do zniżek były strzałem w dziesiątkę. Dzięki rabatem.pl pozyskiwaliśmy nowych klientów, którzy przekraczali próg naszego gabinetu, korzystając z przeróżnych usług. Posługiwali się zarówno kodami rabatowymi na depilację, jak i kuponami na wybielanie zębów, mikrodermabrazję, manicure, pedicure czy wiele innych kampanii. Mogę spokojnie powiedzieć że jest to najbardziej efektywna forma reklamy na lokalnym rynku!

Adam Guzik
Link do oferty Wybielanie Zębów Kupon Rabatowy
Kod Rabatowy na Manicure w Esthetic Skin

 

Vestus

Zdecydowanie polecamy taką formę promocji. Połączenie reklamy w prasie, z reklamą w internecie i kampanią w Social media, sprawiło że sporo osób powoływało się na rabatem.pl, podczas 4 miesięcznej kampanii.

Dorota Kosińska
Link do oferty Kod Rabatowy Vestus

 

Sądeckie Targi Ślubne

Razem z portalem rabatem.pl co roku organizujemy kampanię, połączoną z konkursem. Zaczęliśmy w 2014 roku, dzisiaj wiem, że to bardzo dobra inwestycja w kampanię lokalną. Zdobyliśmy kilkaset pobrań i kilkuset klientów na Targi, dzięki współpracy z portalem. Największą zaletą strony rabatem.pl, to dotarcie z przekazem reklamowym, do konkretnej grupy docelowej. Reklamobiorca dokładnie wie, jak dotrzeć z przekazem reklamowym do konkretnej grupy, czyli w naszym przypadku odbiorców w wieku 20 -28 lat, którzy planują ślub. Zdecydowanie polecam!

Bożena Gagatek
Link do oferty Rabat na Targi Ślubne

Duet - producent Szaf i Mebli

Niekonwencjonalny i przede wszystkim skuteczny pomysł na kampanie reklamową na rynku. Przez ostatnie 6 lat kilkadziesiąt osób zamówiło kuchnie, szafy czy garderoby z .....rabatem :)

Piotr Wolak
Link do oferty Kupon Rabatowy do Duet - producent Szaf i Mebli

 

Krown

Ciekawa i tania forma reklamy, a co najważniejsze, efektywna. Dzięki rabatem.pl mieliśmy konkretne zlecenia. Zdecydowanie warto korzystać z ich usług.

Kamil Kubicz
Link do oferty Kod Rabatowy Krown Polska

 

Dog Meble

Pozyskanie kilkunastu nowych klientów podczas trzymiesięcznej kampanii w branży meblarskiej oceniam jako dobry wynik.

Katarzyna Waksmundzka
Link do oferty Promocje w Dog Meble

 

Pizzeria Zamkowa

Już od 2013 roku, kilka razy w sezonie zamieszczany promocję na Pizze. Pamiętam zwłaszcza jedną kampanię, gdzie rabatem.pl wygenerował tak olbrzymi ruch, że mieliśmy problemy z czasowym wykonaniem zamówień!

Jacek Leśniak
Link do oferty Kupon Rabatowy Pizzeria Zamkowa

 

Marti Pizza

Jedna z najbardziej efektywnych form reklamy! Współpracujemy stale od 2014 roku, bardzo często mamy zamówienia od klientów za pośrednictwem rabatem.pl - zarówno od stałych klientów jak i nowych.

Polecam Piotr Krynicki
Link do oferty Kupon Rabatowy Pizzeria Marti Pizza

Jeżeli i Ty chcesz uzyskać większą sprzedaż lub lepiej promować swoją firmę dzięki programowi kodów rabatowych Rabatem.pl, koniecznie daj nam znać. Skontaktuj się z nami », a nasi dedykowani specjaliści wyjaśnią Ci szczegóły. Cały proces dołączania do naszych partnerów nie zajmie ani dużo czasu, ani dużo energii. System Rabatem.pl jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Chcesz poznać więcej szczegółów? Interesuje Cię dodatkowa reklama? A może po prostu interesują Cię innowacyjne, nowoczesne kanały sprzedaży? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to Rabatem.pl jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy!