Jak to Działa?

Udostępnij ofertę:

Odwiedzasz naszą stronę, ale nie rejestrujesz się lub jesteś wylogowany? Witaj w grupie „Gości”! Pamiętaj jednak, że „Goście” nie posiadają historii pobranych ofert! Chcesz nie tylko korzystać z ofert, ale także mieć wgląd do historii swoich transakcji? Zarejestruj się! Dzięki temu pobieranie kodów rabatowych będzie szybsze i prostsze!

Pobieranie Kuponów rabatowych 

1. Wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź do jej podglądu 

2. Kliknij przycisk „POBIERZ KOD”
Zanim pobierzesz kod, zapoznaj się dokładnie z zasadami korzystania z promocji! 

3. Jesteś „Gościem”? Podaj swój e-mail.
Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem – nie musisz podawać adresu! Kod zostanie wysłany automatycznie! Całą historię, znajdziesz w swoim Panelu. Nie musisz Drukować kuponów, wszystkie kupony trzymaj w panelu w jednym miejscu. Kupony pokazuj na telefonie. 

4. Sprawdź swoją skrzynkę!
Kod rabatowy został wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Przepisz go lub wydrukuj załączony do wiadomości kupon. 

5. Ciesz się rabatem!  

 

PAMIĘTAJ !!!

Otrzymany kod rabatowy należy podać usługodawcy podczas realizacji usługi. Każdy użytkownik serwisu może skorzystać tylko z jednego kodu dla danej oferty, chyba że usługodawca zdecydował inaczej! Każdy kod jest unikalny. Handel kodami jest niedozwolony! Pobierając kod akceptujesz regulamin Rabatem.pl

Sprzedaż
Chcesz zamieścić swoją ofertę w serwisie? 

1. Skontaktuj się z naszym działem administracji!
Zadzwoń pod nr tel wskazany w kontakcie, w prawym górnym rogu. 

2. Ustal szczegóły
Ustal z działem administracji szczegóły Twojej oferty: wysokość rabatu, warunki sprzedaży, liczbę kodów rabatowych oraz czas trwania oferty. Czas jak i liczba kodów muszą być ograniczone! 

3. Dostarcz materiały
Przyślij nam teksty oraz zdjęcia ilustrujące Twoją ofertę. Podaj tytuł oferty, stwórz jej opis, podaj informację o tym, jak skorzystać z promocji i dlaczego warto. Teksty mogą zostać zmodyfikowane i skrócone, ponieważ wszystkie treści w opisie oferty mają ograniczoną liczbę znaków. 

4. Kontroluj swoją ofertę!
Pracownicy naszego działu administracji zamieszczą Twoją ofertę, dostarczone treści i zdjęcia w naszym serwisie. Teraz otrzymujesz dostęp do konta firmowego oraz listy kodów i możesz na bieżąco kontrolować przebieg Twojej promocji! 

 

Pamiętaj, że: 

Uczciwy rabat!
Pamiętaj, że warunkiem koniecznym do zamieszczenia oferty w serwisie jest podanie uczciwego rabatu. Rabat nie powinien być "sztuczny"!

Wystarczy 5%Nie wymagamy rabatów 50%! Wystarczy uczciwy rabat - min. 5%.

Weryfikacja
Wysokość rabatu weryfikuje dział akceptacji. Przy sprawdzaniu wiarygodności ceny brane są pod uwagę: aktualna cena usługi/produktu, cena rynkowa, ceny u konkurencji. 

Prawa autorskie!
Pamiętaj, że musisz posiadać prawa autorskie do dostarczonych nam tekstów i zdjęć! 

I ostatnie...
Pamiętaj, że pobranie kodu przez Użytkownika serwisu nie zobowiązuje Go do zrealizowania danej usługi czy zakupu danego towaru!