FAQ

Udostępnij ofertę:

FAQ - czyli najczęstsze pytania dotyczące kodów zniżkowych!

Poniższa instrukcja jest odpowiedzią na najczęściej zadawane przez klientów Rabatem.pl. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne informacje dotyczące kodów zniżkowych i ich używania oraz przydatne wskazówki dotyczące zakupów. Jeżeli po przeczytaniu FAQ wciąż masz pytania lub nierozwiane wątpliwości, zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszą obsługą. Nasi fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania. Zaczynajmy!

Kto może korzystać z kodów zniżkowych Rabatem.pl?

Absolutnie każdy, nie istnieją żadne wymogi bądź ograniczenia, jeżeli chodzi o odbiorców naszych kuponów. Zniżki przeznaczone są dla absolutnie każdego, kogo interesują tanie zakupy :)

Czy mogę pobrać więcej niż jeden kod lub skorzystać z kilku promocji jednocześnie?

Tak! Tutaj sprawa ma się podobnie, nie stawiamy naszym klientom żadnych ograniczeń. Podoba Ci się kupon zniżkowy na buty? Chcesz skorzystać z oferty okulisty? A na dodatek chcesz kupić tanie książki? Nie ma problemu - skorzystaj ze wszystkich trzech okazji!

Czy kupony zniżkowe Rabatem.pl mogę wykorzystać tylko w sklepach internetowych?

Nie, opcji jest znacznie więcej. Możesz na przykład przedstawić pobrany kod sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Oczywiście sklepy to nie jedyne miejsca, gdzie możesz skorzystać z rabatów - dotyczą one także wydarzeń, atrakcji turystycznych, czy usług.

Gdzie mogę poznać dokładne warunki danej promocji?

Wystarczy, że odwiedzisz dedykowaną kartę danej oferty (zrobisz to klikając w nią po prostu w widoku strony głównej). Znajdziesz tam informacje dotyczące warunków skorzystania z kuponu, czas trwania promocji oraz wszystko inne, co powinieneś o niej wiedzieć.

Kod zniżkowy, który mnie interesował, zniknął ze strony, co teraz?

Wszystkie nasze oferty posiadają zegar, który odlicza czas do zakończenia promocji. Jeżeli nie zdążyłeś z nich skorzystać, nie martw się! Prawdopodobnie okazja pojawi się ponownie lub znajdziesz jej zamiennik, który na pewno odpowie na Twoje potrzeby. Stale aktualizujemy naszą ofertę, więc pamiętaj, aby odwiedzać nas regularnie.

Nie jestem biegły w używaniu technologii, czy poradzę sobie z pobraniem kodu zniżkowego?

Bez obaw, cały proces pozyskania kodu jest niezwykle prosty. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię ofertę na naszej stronie głównej, a następnie zapoznasz się z opisem okazji oraz klikniesz w przycisk "ZOBACZ PROMOCJĘ" lub "POBIERZ KOD". To wszystko! W dosłownie kilkadziesiąt sekund pozyskałeś swój kod zniżkowy. Zapisz go na kartce lub na swoim smartfonie i wykorzystaj podczas kolejnych zakupów.

Na stronie głównej Rabatem.pl jest naprawdę wiele ofert, czy jest sposób na to, by odnaleźć konkretne promocje?

Aby ułatwić naszym klientom poruszanie się po Rabatem.pl wdrożyliśmy katalog marek (w menu górnym strony), gdzie możesz przejść do kuponów zniżkowych swojej ulubionej firmy. Dodatkowo podzieliliśmy kody na kategorie (np. dom, moda) oraz udostępniliśmy odwiedzającym szczegółową wyszukiwarkę.

Gdzie mogę obserwować swoje dotychczasowe poczynania na Rabatem.pl?

Zachęcamy Cię do stworzenia konta na Rabatem.pl - dzięki dedykowanemu panelowi uzyskasz dostęp do najważniejszych informacji, takich jak na przykład historia działań na stronie, czy możliwość śledzenia statusu ulubionych ofert.

Chcę się z Wami skontaktować. W jaki sposób mogę to zrobić?

Odwiedź dział Kontakt ». Znajdziesz tam adres naszego biura, adres skrzynki elektronicznej oraz link do naszego profilu Facebook. Jeżeli chcesz zadać nam szybkie pytanie skorzystaj z formularza oznaczonego jako "Napisz do nas!"