Cyber Monday

Udostępnij ofertę:

cyber monday cyberponiedziałek

Cyber Monday - daj się ponieść szaleństwu internetowych zakupów

cyber-monday-rabatem

O Black Friday słyszał zapewne każdy z nas. Jest to prawdziwe święto zakupów, w którym możemy cieszyć się niespotykanymi promocjami oraz bardzo atrakcyjnymi wyprzedażami. Historia Czarnego Piątku sięga połowy XX wieku, a  Cyber Monday można nazwać jego młodszym bratem. Zdecydowanie młodszym, ponieważ pierwszy  Cyberponiedziałek zorganizowano w Stanach Zjednoczonych Ameryki w 2005 roku. Wszystko za sprawą niebywałego rozwoju internetu oraz handlu on-line. Pierwszy poniedziałek po słynnym Black Friday postanowiono wykorzystać do wyrównania szans (w końcu jeszcze kilkanaście lat temu sprzedaż produktów w internecie dopiero raczkowała!) między handlem tradycyjnym, a nowoczesnym kupowaniem online. Trzeba przyznać, że to naprawdę doskonały pomysł! Pierwotnie pomagał on mniejszym sprzedawcom handlującym w sieci na podjęcie rywalizacji z ogromnymi podmiotami prowadzącymi stacjonarne punkty sprzedaży. Obecnie  Cyber Monday zachował po części swoją naturę i wciąż dotyczy przede wszystkim sklepów online.

Obecnie  Cyberponiedziałek na dobre zagościł w samym USA, ale także w Japonii, czy większości krajów Europy. Cybernetyczna nisza została zagospodarowana, dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałymi okazjami oraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Jest to też "deska ratunku" w przypadku, kiedy w Czarny Piątek nie udało się nam zakupić wymarzonych produktów. Kto wie? Być może któryś ze sprzedawców online uczestniczących w Cyber Monday będzie miał je w swojej ofercie? W 2019 roku handel internetowy i tradycyjny nie różnią się od siebie znacząco pod względem popularności i skali, dzięki czemu Cyber Poniedziałek stale zyskuje na popularności. Wystarczy wspomnieć rok 2006, kiedy to w Cyber Monday Amerykanie przeznaczyli na zakupy około 610 milionów dolarów, by już po czterech latach, bo w roku 2010, podnieść tę kwotę do 1,4 miliarda dolarów! W 2013 wydatki w Cybernetyczny Poniedziałek wzrosły do aż 2 miliardów. Statystyki mówią same za siebie - świat pokochał te wyjątkowe wydarzenie, a jego popularność wciąż rośnie!

cyber-monday-rabatem

Jak skorzystać na Cyberponiedziałku?

To na tyle, jeżeli chodzi o historię. Teraz zajmijmy się tym, co najważniejsze, a więc sposobami, dzięki którym możemy skorzystać na  Cyberponiedziałku. Okazuje się, że jest na to kilka naprawdę dobrych sposobów! Po pierwsze możemy odpowiednio wcześniej (minimum 30 dni przed Cyber Monday) zapisać się do tak zwanych newsletterów naszych ulubionych firm. Dzięki nim na naszą skrzynkę e-mail trafią informacje o szykowanych przez nich promocjach oraz wyprzedażach. Czasami obejmują one jedynie subskrybentów newslettera, przez co są jeszcze bardziej ekskluzywne i atrakcyjne! Oprócz tego możemy polubić wszelkie kanały social media najciekawszych marek. Facebook, Twitter, czy Instagram to doskonałe źródło informacji o planowanych obniżkach cen. Kolejnym sposobem będzie regularne odwiedzanie stron internetowych największych sprzedawców - znajdziemy tam bannery oraz komunikaty mówiące o tym, jak wiele możemy zaoszczędzić w Cyberponiedziałek. Wygląda na to, że czeka nas naprawdę wiele pracy... jednak czy koniecznie?

Na szczęście dynamiczny rozwój branży zakupów internetowych sprawił, że istnieje prostsze rozwiązanie! Dzięki platformom takim jak Rabatem.pl nie musisz samodzielnie skanować całego internetu w poszukiwaniu najciekawszych okazji. Nasi specjaliści od tanich zakupów gromadzą wszelkie najciekawsze propozycje oraz rabaty, a następnie prezentują je wszystkim odwiedzającym naszą platformę w prosty i przystępny sposób. Interesuje Cię konkretna marka? Wybierz odpowiednią pozycję z długiej listy współpracujących z nami firm! W Cyber Monday chcesz zakupić sprzęt elektroniczny, ubrania, perfumy, albo meble? Wystarczy, że przejdziesz do odpowiedniej kategorii. Wszystkie kody rabatowe w Rabatem.pl podzieliliśmy na proste w użyciu kategorie. Od teraz Twoje zakupy w Cyber Poniedziałek ograniczają się jedynie do wybrania odpowiednich rabatów - całkiem sprytnie, prawda?

cyber-monday-rabatem

Ale jak to w ogóle działa?

Powiedzieliśmy sobie sporo o kodach rabatowych oraz promocjach. Poniżej znajdziesz krótką instrukcję, która pokaże Ci, jak łatwe jest korzystanie z kuponów oraz wszelkich wyprzedaży organizowanych z okazji  Cyber Monday. Jeżeli posiadasz smartfon, tablet lub komputer oraz masz wolną chwilkę, to oznacza, że jesteś gotów do taniego kupowania!

  • przejrzyj dokładnie całą platformę Rabatem.pl, zapoznaj się z promocjami dotyczącymi Black Friday i wybierz te, które najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby
  • kliknij w wybraną ofertę, aby przejść do jej dedykowanej podstrony
  • tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje oraz opis danej okazji - koniecznie zapoznaj się z warunkami skorzystania z promocji, jej terminem ważności oraz wysokością rabatu
  • jedyne co musisz teraz zrobić, to pobrać swój kod rabatowy lub przejść na stronę wybranej marki, która oferuje wybrane produkty
  • użyj swojego kodu rabatowego w sklepie on-line lub w stacjonarnym punkcie sprzedaży
  • to wszystko! Właśnie zrobiliśmy tanie zakupy przy pomocy Rabatem.pl! Pamięta, że wszystkie kody rabatowe są całkowicie darmowe oraz nie zobowiązują do zakupów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że codzienne obowiązki oraz praca uniemożliwiają nam niejednokrotnie swobodne "buszowanie" w świecie zakupów. Rabatem.pl powstało właśnie po to, aby zaoszczędzić Twój czas i pozwolić Ci na łatwe, tanie zakupy. W tegoroczny Cyber Monday z pewnością nie przegapisz żadnej ciekawej okazji!

cyber-monday-rabatem

Zakupy w Cyberponiedziałek oraz w ciągu całego roku

Nie ulega wątpliwości, że Cyber Monday to wyjątkowa data. Nie oznacza to jednak, że jedynie w ciągu tego dnia możemy robić udane zakupy. Wiele firm i znanych marek uczestniczy w różnego rodzaju świątecznych promocjach, w przedsięwzięciach takich jak Dzień Darmowej Dostawy, czy wakacyjnych wyprzedażach. W Rabatem.pl pracujemy przez cały rok, aby nieustannie dostarczać Ci informacje o najlepszych okazjach. Regularne odwiedziny na naszej platformie dadzą Ci gwarancję, że nie przegapisz żadnych wyjątkowych ofert!

Wróćmy jednak do naszego głównego tematu, którym jest  Cyber Monday. Czy wiesz, że w pierwszych latach dzień ten uznawany był za najlepszy czas do kupowania... ubrań i kosmetyków? Tak jest! Jeszcze kilka lat temu panowało przekonanie, że zakup elektroniki i podobnego jej sprzętu to domena Black Friday. Jest w tym trochę prawdy, elektronika jest bardzo dużym kawałkiem "Czarnopiątkowego tortu", jednak obecnie Black Friday oraz Cyber Monday nie różnią się od siebie znacząco pod względem oferowanych produktów. W oba dni możemy znaleźć doskonałe oferty w dziedzinach takich jak meble, wspomniana elektronika, ubrania, perfumy, usługi, czy zabawki albo biżuteria. Wszystko zależy od kreatywności sprzedających oraz potrzeb klientów - każdego roku Cyber Monday zyskuje na popularności i trudno przewidzieć, czym jeszcze nas zaskoczy!

Teraz już wiesz czym jest Cyber Monday - czas na zakupy!

cyber-monday-rabatem

To zaskakujące, jak wielką przemianę przeszedł  Cyber Monday na przestrzeni zaledwie kilkunastu lat. Z lokalnego, amerykańskiego wydarzenia rozprzestrzenił się on na cały świat, a jego pozytywna sława cały czas rośnie! Miejmy nadzieję, że w przyszłości powstanie wiele innych, podobnych inicjatyw. Z pewnością do rozwoju Cyberponiedziałku przyczynił się niesamowity rozkwit internetu oraz urządzeń mobilnych. Co ciekawe to właśnie przy pomocy naszych tabletów oraz telefonów najczęściej wyszukujemy hasła związane z tym wydarzeniem. Coraz powszechniejsze jest także dokonywanie samego zakupu za pomocą tych urządzeń. W końcu każdy z nas posiada swój laptop, komputer, tablet, bądź smartfon, przy którym spędza nawet do kilku godzin dziennie. Zakupy w internecie stały się tak powszechne i tak wygodne, że prawdopodobnie kwestią czasu jest to, aby "pokonały" rynek tradycyjnego kupowania.

Przygotuj się na tegoroczny  Cyber Monday razem z Rabatem.pl. Dzięki pracy naszych specjalistów, na naszej platformie pojawią się jedynie najatrakcyjniejsze okazje. Część z nich ma bardzo krótki okres ważności albo trwa jedynie do wyczerpania się zapasów. W  Cyberponiedziałek chętnych do zdobycia wymarzonych produktów jest naprawdę wielu! Ważny będzie refleks oraz zdecydowanie. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z warunkami wybranych przez Ciebie ofert. Da Ci to pewność udanych i owocnych zakupów. W razie pytań lub kłopotów związanych z naszymi kodami rabatowymi, po prostu skontaktuj się z nami - chętnie podpowiemy Ci najlepszy wybór. Choć sam proces pozyskania oraz wykorzystania kodów jest niezwykle prosty, czasami nic nie zastąpi kontaktu z fachowcem do spraw tanich zakupów.  Cyber Monday to prawdziwe święto zakupów, mamy nadzieję, że w tym roku natrafisz na absolutnie wyjątkowe okazje. Do zobaczenia w Rabatem.pl!

Na koniec zostawiliśmy sobie kilka ciekawych faktów o Cyber Monday. Czy wiesz że?

  • najlepiej sprzedającymi się produktami w Cyberponiedziałek są zabawki, konsole do gier, notebooki Apple oraz Dell i telewizory LG
  • według badania firmy Adobe w 2017 roku do godziny 10:00 wydano 840 milionów dolarów
  • w ciągu Cyber Monday w roku 2016 wydano 3,45 miliarda dolarów
  • około połowa wszystkich wyszukiwań haseł związanych z Cyber Monday pochodzi z urządzeń mobilnych