jula

Jula

Kody rabatowe Kończące się oferty Najwyższe rabaty

Kody rabatowe Jula

Jula promocje - do ogrodu, do domu, na wyjazd!

Jula to pochodząca ze Szwecji sieć multimarketów oferująca swoim klientom ponad 15 000 artykułów do spędzania czasu w domu, ogrodzie, czy plenerze. Ponadto oferuje również narzędzia i produkty pomocne na codzień. Katalog produktów to przede wszystkim marki własne wysokiej jakości. Zapoznaj się z ofertą kodów rabatowych Jula na Rabatem.pl i dołącz do grona pasjonatów majsterkowania. Fachowcy też znajdą coś dla siebie!

Wyprzedaż Jula - zacznij przygodę z majsterkowaniem

Wybierasz się pod namiot? Wędkujesz? Składasz własne meble? Majsterkujesz przy samochodzie w garażu? A może masz ogród i chcesz o niego zadbać? W sklepach Jula znajdziesz artykuły, które pozwolą robić ci to i wiele więcej. Oferta to przede wszystkim narzędzia i maszyny(wiertarki, spawarki), artykuły budowlane i farby(okucia,fugi,drabiny), elektryka i oświetlenie(żarówki,instalacja elektryczna), odzież i artykuły BHP, ogród(kosiarki,zraszacze), wypoczynek(rowery,namioty,kuchnie polowe), motoryzacja i gospodarstwo domowe(rtv, hi fi). Niezdecydowanym i początkującym pomogą doradcy z doświadczeniem i masą porad dotyczących tego jak coś zrobić po wskazówki i pomysły aranżacyjne. Promocje Jula to regularne cotygodniowe obniżki cen, często zgrane z sezonowymi aktywnościami takimi jak kamping latem, czy odzież przeciwdeszczowa jesienią.

Sklep oferuje również kartę dla stałych klientów, dzięki której można otrzymać  kody rabatowe Jula za każde wydane 1000 złotych. Już na starcie otrzymując kartę dostaniemy nasz pierwszy rabat. Możemy też wręczyć innym karty podarunkowe, gdy nasz znajomy w czasie wolnym wędkuje i chcemy zrobić mu prezent, ale nie mamy zielonego pojęcia i wędkach czy spławikach. Jula to też darmowa dostawa do sklepów i 30 dni na zwrot bez opłat dodatkowych

jula

Kody rabatowe

Promocje Jula na Rabatem.pl to idealna okazja do wypróbowania nowego hobby lub zmian w domu i ogrodzie. Przypomnijmy dlaczego:

  • Szwedzka jakość i podejście do klienta
  • Ponad 15 000 artykułów dostępnych
  • Oferta skierowana do majsterkowiczów, jak i fachowców
  • Cotygodniowe wyprzedaże i promocje
  • Darmowa dostawa do sklepów
  • 30 dni na zwrot bez dodatkowych opłat
  • Porady i wskazówki dla klientów
  • Atrakcyjna karta stałego klienta
Poznaj rabaty firmy Jula