Złap kod rabatowy w Nazwa.pl -20%!

ODKRYJ KOD IKONA
Oszczędzasz:
- 20%

Do końca oferty pozostało:

21

Udostępnij ofertę:

Złap kod rabatowy – 20% w nazwa.pl!

Nie przegap okazję!

Masz wykupiony hosting w firmie, która nie spełnia Twoich oczekiwań? Postaw na usługi nazwa.pl.

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Spółka wyznacza standardy bezpieczeństwa w Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski.

Tym razem czeka na Ciebie kod rabatowy w nazwa.pl, dzięki któremu wszelkie usługi, jakie oferuje firma otrzymasz z rabatem 20%.

Najszybszy hosting w Polsce!

Cloud Hosting w nazwa.pl, czyli hosting w chmurze jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pod każdym względem przewyższa tradycyjny hosting obsługiwany przez wyłącznie pojedynczy serwer. Z kolei w Cloud Hosting w nazwa.pl każda strona WWW obsługiwana jest jednocześnie przez kilkaset serwerów. Oznacza to, że niezależnie od pory dnia i nocy oraz natężenia ruchu generowanego przez serwisy WWW innych klientów nazwa.pl, wszystkie strony internetowe działają z maksymalną możliwą prędkością. Poza szybkością działania, hosting w chmurze oferuje także skalowalność zasobów oraz reakcję na awarie w ułamkach sekund.

Chroń swoje dane z Cloud Backup!

Usługa Cloud Backup od firmy nazwa.pl jest profesjonalnym rozwiązaniem, które służy do wykonywania kopii zapasowych danych zapisanych na dyskach komputerów działających w systemie Microsoft Windows 7 lub 10. Użytkownik ma do dyspozycji 1 TB powierzchni, a łatwość instalacji i intuicyjny panel klienta sprawiają, że jest to usługa dla każdego. Instalacja zajmuje zaledwie kilka sekund.

 

Aby skorzystać z kodu, zamów usługę, w koszyku wybierz opcję Voucher i wpisz swój kod.

- 20%
kontakty

Adres:

Nazwa.pl

Strona firmy:

https://www.nazwa.pl

Telefon:

224544810