Wyprzedaż w NEONET na telewizory!

500 zł 430 zł - 14%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Wyprzedaż w NEONET na telewizory!

Za każde wydane 500 zł zgarnij bon o wartości 70 zł!

Jeśli planujesz zmianę telewizora to teraz jest na to najlepszy moment! Postaw na sprawdzoną markę NEONET i ciesz się zniżkami na wszystkie telewizory.

Marka NEONET od wielu lat działa na naszym rynku dostarczając szeroki wybór elektroniki użytkowej. Tutaj każdego dnia przybywa wielu klientów w poszukiwaniu okazji, ale nie tylko! Sklep ten proponuje szeroki wybór elektroniki użytkowej do każdego domu. Znajdziesz tutaj same markowe produkty w różnych cenach, aby każdy mógł pozwolić sobie na małe zmiany. Produkty są wykonane w dokładny sposób z najwyższej jakości podzespołów, aby zakupiony sprzęt mógł służyć Ci przez długi czas.

Tym razem oferta obejmuje wszystkie telewizory! Za każde wydane 500 zł otrzymasz bon w wysokości 70 zł na kolejne zakupy!

NEONET proponuje wiele ciekawych rozwiązań dla każdego. Znajdziesz tutaj również mnóstwo ciekawych produktów, które mogą być świetnym pomysłem na upominek dla najbliższych. Postaw na kody rabatowe NEONET i liczne promocje, a możesz być pewny, że zawsze sporo zaoszczędzisz. 

Promocja w NEONET ważna do: 26.3.2020 r.

 

Aby skorzystać PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty objęte promocją i ciesz się RABATEM! 

- 14%
kontakty

Adres:

NEONET