Wielka wyprzedaż Neonet. Rabaty do 80%.

Oszczędzasz:
- 80%

Do końca oferty pozostało:

3

Udostępnij ofertę:

Wielka wyprzedaż Neonet. Rabaty do 80%.

Nie przegap okazji.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem wybranych produktów elektronicznych do swojego domu, to trafiłeś w odpowiednie miejsca. Teraz w Neonet czeka na ciebie wielka wyprzedaż elektroniki, dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić do 80% na wybranych produktach.

Sklep Neonet od lat dostarcza swoim klientom same sprawdzone urządzenia elektroniczne, które pomagają w codziennych czynnościach, a co najważniejsze nie musisz za nie przepłacać. Sklep oferuje tysiące produktów z działu AGD, RTV i IT, aby każdy w tym miejscu znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Ciągle podąża za nowościami technologicznymi, dzięki temu że współpracuje z samymi znanymi dostawcami, znajdziesz w tym miejscu elektronika wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Jeżeli planujesz więc zmiany w swoim domu warto abyś skorzystał z wielkiej wyprzedaży Neonet jaka tym razem czeka na ciebie.

A teraz kupując Neonet taniej znajdziesz na przykład:

  • PHILIPS Odkurzacz bezprzewodowy PowerPro Aqua 3w1 myjący FC6404 w cenie 999 zł zamiast 1199 zł,
  • Lodówka LG GBB61BLJMN NoFrost Czarna w cenie 1899 zł zamiast 2299 zł, 
  • Pralka ładowana od przodu LG F2J5WN3W w cenie 1149 zł zamiast 1399 zł,

i wiele innych.

Neonet ciągle poszerza swoją ofertę o coraz nowsze produkty. Szukając lepszych promocji Neonet możesz zaglądać na naszą stronę Rabatem.pl gdzie czeka na ciebie więcej kodów rabatowych Neonet.

Oferta ważna do 13.1.2021 r.

 

Aby skorzystać PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty objęte promocją i ciesz się RABATEM

- 80%
kontakty

Adres:

NEONET