-15% na wyposażenie biura w Durashop

ODKRYJ KOD IKONA
Oszczędzasz:
- 15%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Sklep Durashop to platforma internetowa, gdzie można znaleźć ponad 2 tysiące artykułów biurowych. W asortymencie firmy DURABLE są takie akcesoria jak teczki, skoroszyty, tabliczki, systemy skorowidzów, rzeczy biurowe i wszystko czego Twoje biuro potrzebuje.

Organizacja i porządek to podstawa każdej dobrze prosperującej firmy. Z firmą DURASHOP możesz to zrobić dzięki systemom porządkowania, systemom prezentacji, produktami samoprzylepnymi i produktami czyszczącym.

Asortyment sklepu jest stale poszerzany. Co rok wprowadzają ponad 60 nowych produktów, aby spełnić oczekiwania klientów.

Nowoczesne rozwiązania, najnowsze technologie, innowacyjne podejście to cechy firmy Durashop.

Ich starania i wdrażanie coraz to nowych rozwiązań i produktów sprawia, że są bezkonkurencyjni na rynu biurowym.

Sprawdź sam co możesz kupić w sklepie DURASHOP i skorzystaj z wyjątkowego rabatu -15% na wyposażenie biura z serii Varicolor Durable

 

Zaopatrz swoją firmę i pracowników w najlepszej jakości pomoce biurowe i skorzystaj ze zniżki aż 15% na wyposażenie biura z serii Varicolor Durable

 

Wszystko czego potrzebuje Twoja firma znajdziesz na DURASHOP.pl!

Sprawdź do kiedy możesz skorzystać z promocji i zyskaj 15% rabatu na Twoje zamówienie!

Oferta ważna do 6.06.2021

 

Aby skorzystać, ODKRYJ KOD, który zostanie automatycznie skopiowany, następnie PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty, wklej w koszyku kod i ciesz się RABATEM!

- 15%
kontakty

Adres:

Durashop